Slovenská herečka Zuzana Haasová si v osobnom živote prešla poriadne búrlivým obdobím. Zdá sa však, že nehádže flintu do žita, keďže sa pochválila novým partnerom. Je iróniou, že svoju novú lásku mala dlhé roky pred sebou, no všimla si ju až teraz.

Manželstvo so zdravotníkom Martinom Kostkom a následné prevalenie jeho nevery zanechali na duši herečky určite veľké jazvy. Ich rozvod bol pod drobnohľadom médií, nehovoriac o hádkach spojených s majetkovým vysporiadaním.

Haasová sa však rozhodla začať novú životnú kapitolu s optimizmom. V novembri minulého roka bola prichytená s hasičom Matúšom. Známa blondínka napokon vzťah s ním potvrdila, no ukázalo sa, že je ženatý a má tri deti. Ich románik trval pomerne krátko, no Zuzana nesmútila dlho.

40-ročná umelkyňa sa totiž objavila v spoločnosti s novým úlovkom. „S Viliamom sa poznáme 26 rokov, boli sme aj spolužiaci v škole. Život si koniec-koncov robí z teba vždy srandu, všetko máš vždy pod nosom, stačí sa prebrať, poobzerať a všimnúť si to, čo máš kúsok od seba/neustále pri sebe a pod nosom. A nechodiť cez púšte a celý svet, aby si to objavil,“ uviedla s nadšením pre topky.sk. Viliam však nie je žiadnou neznámou, keďže je súčasťou herečkinej kapely The Susie Haas Band, pričom je skvelý huslista. Taktiež je členom Slovenskej filharmónie. Zamilovanú dvojicu tak spája aj láska k hudbe.

Zuzanu s partnerom Viliamom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Zuzana Haasova & The Susie Haas Band, IG/zuzana.haasova