Redaktorka Zuzana Kovačič Hanzelová verejne prejavuje svoj názor k rôznym politickým či spoločenským témam. Spravila tak aj tentokrát, no zrejme nenašla pochopenie u moderátorky Ivety Malachovskej. Jej vyjadrenia ju totiž nepríjemne prekvapili.

Bývalá redaktorka televízie RTVS sa verejne vyjadruje k se*uálnemu obťažovaniu žien. Priznala, že bola v minulosti obťažovaná niekoľkým politikmi, a taktiež ostro kritizovala herca Maroša Kramára a jeho kauzu s vizážistkou. Pred pár dňami sa podelila s fanúšikmi s nepríjemnou skúsenosťou, keď v noci kráčala Bratislavou. „Kráčam z predoslavy narodenín, už dve autá sa pristavili a vodiči ma obťažovali. Len pripomínam, že pri týchto situáciách sa bojíme,” napísala na sociálnej sieti.

Mnohé dámy začali Hanzelovej písať, že nemá po nociach chodiť sama a jedna zo žien ju okamžite upozornila, že by bolo na mieste, aby s ňou po vonku chodil jej manžel. Olej do ohňa priliala aj moderátorka Iveta Malachovská, ktorá v rozhovore uviedla, že by v noci nikdy nešla sama. ,,Áno, ja by som sa bála. Obdivujem ich a držím im palce. Neviem k tomu zaujať stanovisko, lebo som človek, ktorý si vedel vždy urobiť poriadok s každým chlapom,“ povedala pre Denník N.

Vyjadrenie hviezdy relácie Dámsky klub nepríjemne prekvapilo 33-ročnú blondínku. ,,Podobe ako tá žena to vidí aj kolegyňa Malachovská. Je to zážitok,“ zareagovala na jej rozhovor. Manželka markizáka Michala Kovačiča mala potrebu zareagovať. ,,Situácia so se*uálnym obťažovaním sa nevyrieši tak, že všetky ženy budú mať po šiestej večer povinnú večierku. Myslím, že úplne všetci, známe osobnosti aj bežní ľudia, chceme bezpečnú spoločnosť pre všetkých. Ženy aj mužov. Evidentne o tom musíme viac diskutovať aj so ženami a vysvetľovať aj im, že za to, že sa to nestalo mne, neznamená, že sa to nedeje nikomu inému. Potrebujeme na to len viac empatie a pochopenia,“ uviedla pre plusku.sk.

Následne sa k stanovisku Hanzelovej vyjadrila aj samotná Malachovská. ,,Vôbec ma to neprekvapuje a absolútne nezaujíma. A ako novinárka si opätovne vybrala z článku to dôležité. Ja mám v živote iné skúsenosti, a preto inak reagujem,“ zareagovala Iveta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk, pluska.sk  |  Foto: YT/Centrum BASIC, FB/Zuzana Kovačič Hanzelová, Jozef Jakubco, Katka Kincelova, Beatrix Zaťková, autorka