Už 26. ročník prestížneho festivalu umelcov z celého sveta pod názvom Art Film Fest sa začal 15. júna v Košiciach. 9-dňový maratón privíta množstvo významných hostí z hereckého odvetvia a niektorí z nich neodídu naprázdno. Jednu z prvých cien si od usporiadateľa udalosti Milana Lasicu prevzala famózna slovenská herečka Zuzana Mauréry.

 

Ocenenie sa nazýva „Hercova misia“ a je udelené osobnosti, ktorá sa zaslúžila o mimoriadny prínos v hereckej sfére. Kovový trojuholník s červeným stredom, ktorý je symbolom tohto ocenenia prevzala na Hlavnej ulici v Košiciach slovami: „Strávila som tu určitú časť detstva, mám ku Košiciam vrúcny vzťah.Túto cenu by som chcela venovať svojmu otcovi, ktorý v decembri odišiel. Určite sa na mňa pozerá,“ vyznala sa dojatá herečka.

zuzana maurery art film fest 2018

Pohľady na seba neupriamila iba prostredníctvom prestížnej ceny ale i perfektne schudnutou postavou. Pri preberaní sošky sa ukázala v čiernej blúzke a vášnivo červenej sukni a na červenom koberci vytasila dlhé večerné šaty s perfektným účesom. Obidva outfity však provokovali zvodným výstrihom, ktorý pútal oči najmä mužského publika. Zuzka má rozhodne čo ukázať nielen na doskách čo znamenajú svet ale aj ako žena! Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!

zuzana maurery art film fest hercova misia

zuzana maurery milan lasica

zuzana maurery prevzala ocenenie hercova misia

hercova misia art film fest 2018

Zdroj: kosice.dnes24.sk, sme.sk | Foto: Instagram