Obľúbená herečka Zuzana Mauréry sa počas posledného roka dopracovala k famóznej postave, ktorú jej možno mnohí závidia. Hviezda Oteckov však prišla k vysnívaným krivkám z veľmi smutného dôvodu. Za všetkým je ochorenie jej milovanej mamy.

Zuzana Mauréry (51) patrí k najsympatickejším herečkám na našej scéne a popularitu si získala aj účinkovaním v seriáli Oteckovia. Šarmantná herečka sa navyše počas posledného roka dostala do formy a výrazne schudla. Rovnako fanúšikov prekvapila aj výrazne schudnutá Petra Vajdová, ktorá sa objavila pred budovou onkológie. Za všetkých je však veľmi smutný dôvod.

Ako prezradila spisovateľke a moderátorke Evite v Rádiu Expres, prestala jesť svoje obľúbené sladkosti, medzi ktoré patrili zmrzliny, čokolády či koláčiky. Rozhodnutie padlo po tom, ako jej mamičke diagnostikovali rakovinu. “Urobila som deal s „horným manažmentom“, že kým mama nebude zdravá, nebudem jesť sladké. Mala som motív, cez ktorý nejdú vlaky, to proste nepustí. Vzdala som sa svojej Achillovej päty, toho, čo mi robí najväčší pôžitok a je mojou najväčšou hrozbou,” priznáva.

Zuzka, ktorá začala pred dvomi rokmi cvičiť s trénerom, priblížila aj ďalšie detaily svojej niekdajšej veľkej neresti. “U mňa je to sladké, každý má niečo iné. Každý, keď má prázdno v duši, tú dieru potrebuje niečím zapchať a každý ju zapcháva niečím iným, ja ju zapchávam týmto, bohužiaľ.” Na záver smutnej témy si však aj zažartovala: “Keď moja mama prišla od onkológa raz domov a hovorí, že ona už tam nemá, čo tam mala, tak sa ma hneď spýtala: A teraz čo, začneš jesť sladké alebo čo? Po čase som začala, lebo taký bol deal… Hlavne je to jej zásluha, ale všetko sa ráta,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.sk │ Foto: Instagram/zuzana_maurery, Televízia Markíza