Uplynulý pracovný týždeň vyvrcholil dlho očakávaným galavečerom Slnko v sieti, počas ktorého sa už po deviatykrát odovdávali prestížne ocenenia v oblasti slovenskej kinematografie. Okrem filmu Tlmočník však zažiarila najmä Zuzana Mauréry, aktuálna hviezda seriálu Oteckovia, ktorá zreje doslova ako víno.

Zuzana Mauréry, ktorá v septembri minulého roka oslávila 50 rokov, zažíva snáď najúspešnejšie obdobie svojej kariéry. Jedna z najrešpektovanejších muzikálových herečiek Slovenska začínala svoju kariéru ako šansónová speváčka v relácii Dereš, no taktiež sa objavila v mnohých muzikáloch ako Mníšky, Niekto to rád horúce, Pomáda či Vlasy.

Aktuálne sa Zuzana presadzuje nielen na divadelných doskách, ale aj v televízii, pričom sa stala neoddeliteľnou súčasťou mimoriadne obľúbeného seriálu Oteckovia. Sympatická brunetka si však divákov získala aj v Paneláku či filmoch “Učiteľka”, “Colette” a najnovšie i “Tlmočník”, ktorý žal počas galavečera Slnko v sieti mnohé úspechy.

Seriálová Tamara bola tento rok nominovaná na ocenenie “vedľajšia herečka” za postavu Edity, avšak tretiu sošku Slnko v sieti sa jej, žiaľ, získať nepodarilo. Aj keď si v minulosti odniesla ocenenie za filmy “Ďakujem, dobre” a “Učiteľka”, tento rok musí Zuzane stačiť naše ohodnotenie kráľovnej večera. Na akcii plnej štýlu a noblesy sa totiž herečka ukázala v úzkych tmavých šatách, ktoré zdobila jej prirodzená krása, jednoduchý účes a zlaté doplnky. BRAVO!

Zdroj: RTVS |  Foto: Facebook, Instagram/zuzana_maureryy,zuza_nema_ig,robojakab, oteckovia, YouTube