Zuzana Strausz Plačková neprestáva prekvapovať! Po šialenej sume, ktorú zarobila za rok 2020, otvorene priznáva ďalšie súkromné záležitosti svojho podnikateľského a osobného života. Na exotickom výlete v Keni prehovorila o luxusnom sne, ktorý si plánuje splniť už v priebehu roka 2021!

Influencerka, majiteľka prevádzky Pink, podnikateľka s rúškami, kolagénom, kozmetikou či oblečením finančnou núdzou rozhodne netrpí. Kým ju momentálne zviedlo safari v africkej Keni, do budúcna má aj ďalšie smelé plány, o ktoré sa podelila so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti.

Okrem toho, že Zuzana práve dokončuje svoj rodinný dom, pričom na pozemku nebude chýbať ani samostatná budova pre hostí, si pravdepodobne pripíše na účet aj ďalšiu nehnuteľnosť. Do oka jej totiž padlo obľúbené mesto celebrít, a to samotný Dubaj.

Na otázku fanúšika, či Zuzana plánuje žiť na Slovensku, odpovedala jednoznačne: „Nie, nechcem, mám v pláne si kúpiť tento rok, ak Boh dá, že biznis pôjde dobre, tak kupujem byt na Palme v Dubaji… Samozrejme, budem chodiť hore dole, v podstate budem mať dve domácnosti,“ vysvetľuje Plačková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ queen.plackova