Známa influencerka Zuzana Plačková sa zviditeľnila prostredníctvom reality šou Hotel Paradise, no od tých čias sa stala kráľovnou Instagramu a úspešnou podnikateľkou. Čoskoro sa však bude pýšiť novým titulom, ktorý patrí v živote ženy k tým najdôležitejším.

Zuzana Plačková plánovala bábätko už pred pár rokmi, pričom sa pripravovala na rolu prísnej matky. Dokonca mala v pláne svoje dieťa zatiahnuť do šoubiznisu, v dôsledku čoho by malo aj svoju vlastnú fanpage. Jej ambície sa čoskoro stanú skutočnosťou, keďže sa o pár mesiacov stane hrdou mamičkou.

30-ročná kráska sa spoločne s manželom Reném dozvedela nádhernú správu na dovolenke v Mexiku. ,,To najkrajšie, čo sa nám v živote mohlo stať. Naše dlho vytúžené bábätko. Budeme rodičia s Reném,“ napísala známa tmavovláska, pričom zverejnila aj krátke video, ktoré opisuje jeden z najdôležitejších momentov ich života.

Zuzana prezradila, že chcela toto sladké tajomstvo skrývať dlhší čas, no dôverná informácia sa mala dostať do uší nesprávnych ľudí, ktorí ju predali médiám. Tie ju už začali podľa vlastných slov kontaktovať a zaujímať sa o jej možné tehotenstvo. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova  |  Video: Streamable.com