Zuzana Plačková má obrovský dôvod na radosť: KONEČNE sa to podarilo!

Dátum:

Známa influencerka Zuzana Plačková sa zviditeľnila prostredníctvom reality šou Hotel Paradise, no od tých čias sa stala kráľovnou Instagramu a úspešnou podnikateľkou. Čoskoro sa však bude pýšiť novým titulom, ktorý patrí v živote ženy k tým najdôležitejším.

Zuzana Plačková plánovala bábätko už pred pár rokmi, pričom sa pripravovala na rolu prísnej matky. Dokonca mala v pláne svoje dieťa zatiahnuť do šoubiznisu, v dôsledku čoho by malo aj svoju vlastnú fanpage. Jej ambície sa čoskoro stanú skutočnosťou, keďže sa o pár mesiacov stane hrdou mamičkou.

30-ročná kráska sa spoločne s manželom Reném dozvedela nádhernú správu na dovolenke v Mexiku. ,,To najkrajšie, čo sa nám v živote mohlo stať. Naše dlho vytúžené bábätko. Budeme rodičia s Reném,“ napísala známa tmavovláska, pričom zverejnila aj krátke video, ktoré opisuje jeden z najdôležitejších momentov ich života.

Zuzana prezradila, že chcela toto sladké tajomstvo skrývať dlhší čas, no dôverná informácia sa mala dostať do uší nesprávnych ľudí, ktorí ju predali médiám. Tie ju už začali podľa vlastných slov kontaktovať a zaujímať sa o jej možné tehotenstvo. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...