Na prvý pohľad sladký život Zuzany Strausz Plačkovej možno nie je až taký ideálny. Naznačujú to aj čísla, na ktoré sme natrafili v databáze dlžníkov. Bojuje snáď známa slovenská playmate s finančnými problémami?

V databáze slovenských dlžníkov sa nám podarilo natrafiť na poriadne zaujímavé meno. Nevyrovnané záväzky má totiž slovenská playmate, modelka či DJ-ka Zuzana Strausz Plačková, ktorá si žije na prvý pohľad ideálny celebritný život. Čísla pri sociálnom a zdravotnom poistení však hovoria o niečom inom.

Ku dňu 20.6.2017 totiž Zuzana disponovala voči Všeobecnej zdravotnej poisťovni dlhom vo výške 3 654,08 eur, čo rozhodne nie je malá suma. Rodáčka z Čadce pritom tento záväzok zrejme ani neplánuje v dohľadnej dobe vyrovnať, keďže vydala na svojom Instagrame prostredníctvom Insta Stories zaujímavé stanovisko. V tom vraví o tom, že o svojom dlhu vie, no v dohľadnej dobe ho splatiť neplánuje, keďže takú potrebu necíti.

Dlhy sa s ňou tiahnu roky

Samozrejme, dlh nenarástol Plačkovej na slušnú sumu jednorázovo. Podlžnosti sa s playmate vlečú už od roku 2015, keď vo februári mali hodnotu 2 778,24 eur. Od tohto momentu už len rástli a nie je jasné, dokedy sa tak bude diať.

Mohlo by vás tiež zaujať: Rytmus prichytený na obede so Zuzanou Plačkovou: Je hádka s Darou len reklamný ťah?

V novembri 2016 sa Plačková pochválila takouto fotkou

Zdroj: Dlznik.zoznam.sk | Foto: Instagram