Výlet do Afriky nemusí spočívať iba v príjemných a cenovo dostupných rodinných rezortoch Egypta či Tuniska. Ako hovorí Queen Plačková: “Nie je Afrika ako Afrika!” S manželom Reném sa tentokrát vybrala do exotickej Kene, kde si splnila svoj najväčší cestovateľský sen

Avšak cena, ktorú za dovolenku, výlety a pobyt v luxusných stanoch zaplatila, je priam astronomická! “Je to moja najdrahšia dovolenka a je to na niekoľko 10-tisíc €, komentuje influencerka. Zuzana však rozhodnutie zbaliť kufre a odletieť s manželom na romantické Safari do Kene neľutuje: “DOKONALÉ, alebo NEMÁM SLOV či NESKUTOČNÉ… Proste takáto Afrika je, a preto konečne môžem povedať, že našla som si svoje obľúbené miesto na svete.”

Okrem exotických zvierat, nachádzajúcich sa v jej tesnej blízkosti, však spoznala aj kultúru jednoduchých ľudí. Banality, nad ktorými sa trápi bežná populácia moderného sveta, v týchto končinách nemajú priestor. “Ešte som nezažila taký servis, tak dobrých ľudí ľudských, ktorých nezaujíma, či máš na sebe veci za tisíce alebo za euro, proste, berú ťa takého, aký si a to je najkrajšie. Neočakávajú od teba naozaj nič a každá tvoja radosť je aj ich, čo ma úplne dostalo. Proste treba to zažiť, to sa nedá ani opísať, čo aktuálne prežívam a obzvlášť, keď viem, že nemajú ani 2 % z toho, čo pre nás je samozrejmosť. Oni sú radi, že majú kde spať a čo jesť. Veľmi na zamyslenie a obzvlášť, keď vidím, aké blbosti riešia ľudia, či už v mojom okolí alebo tu na Instagrame. Zastavte sa a nešírte zbytočne zlú a negatívnu energiu, pretože aj tak tým ublížite nakoniec len SEBE,” dodáva Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova