Zuzana Plačková sa už onedlho stane mamičkou vytúženého bábätka, ktoré manželovi Renému porodí o pár týždňov. Vplyvná influencerka sa najnovšie fanúšikom pochválila zmyselným záberom, na ktorom ukázala nielen výrazné tetovania, ale doslova celé bruško.

31-ročná podnikateľka Zuzana Plačková nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, pričom správu o tehotenstve verejne potvrdila začiatkom februára. Aj keď bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise najskôr nechcela vedieť pohlavie bábätka, koncom júna zorganizovala pre rodinu a najbližších priateľov shower party, kde sa všetci prítomní dozvedeli, že Strauszovci budú mať syna.

Ako Zuzana prezradila, chlapček dostane nevšedné meno Dion, pričom budúci otecko René venoval svojmu malému anjelovi nádherný darček. ,,Všetky hodnoty s názvom Dion: veselý, pozorný, aktívny, moderný, závažný, veľkorysý, kompetentný, šťastie, priateľský, temperamentný, kreatíva, nestály znak,“ uviedla k menu brunetka. Ako navyše prezradila, dieťatko by sa malo narodiť v znamení leva, a tak sa pár dní pred pôrodom nechala nafotiť celkom bez oblečenia. A že vyzerá krásne!

Zuzanu na spomínanom zábere môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova