Influencerka Zuzana Plačková sa od čias reality šou Hotel Paradise zásadne zmenila, pričom dnes je z nej jedna z najsledovanejších Sloveniek vo svete internetu. Brunetka, ktorá si užíva priazeň viac ako 857-tisíc followerov, sa tento raz odhodlala na nový druh podnikania. A ulahodí nim predovšetkým mamičkám s deťmi!

Spodné prádlo, plavky, oblečenie, kolagén či vône do prania sú len zlomkom podnikateľských aktivít influencerky, ktorá už onedlho privedie na svet vytúžené bábätko. Práve v spojitosti s ním sa Zuzana rozhodla pre nový koncept, a to obchod s detským luxusným oblečením.

,,Ideme od nás z obchodíku a ja ako som tam videla všetky tie šaty, tak dúfam, že budeme mať dcéru, lebo ak nebudeme mať dcéru, tak do roka si ju musíme urobiť,“ nešetrila nadšením potom, ako uvidela oblečenie pre najmenších. Zároveň však všetkých upozornila, že majú zabudnúť na ceny ako v obchodných reťazcoch, nakoľko ide o značkové kúsky.

“Tie veci budú drahšie, takže nerátajte s tým, že u nás šaty budú stáť dvadsať, tridsať, štyridsať euro. Sú tie šaty drahšie, záleží od veľkosti, od strihu, od značky, takže niektoré sú drahšie, niektoré sú možno trochu lacnejšie, ale ide o luxusnejšie značky pre deti,” uviedla dohady na pravú mieru Zuzana, ktorá sa len pred pár dňami ukázala bez oblečenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova