Zuzana Strausz Plačková ešte pred pár mesiacmi razantne odmietala, že by ukazovala tváričku malého Dionka na sociálnych sieťach. Zdá sa však, že kráľovná Instagramu zmenila názor a svojho drobca predviedla v plnej kráse, hoci ide o záber tesne po narodení.

Zuzana Plačková, ktorá bola spolu s manželom Reném pred časom zbavená obvinenia v nepríjemnej drogovej kauze, prežíva podľa svojich slov najkrajšie obdobie života. Popri pracovných povinnostiach sa naplno venuje výchove maličkého Diona, ktorý má aktuálne sedem mesiacov.

A hoci mu kráľovná Instagramu zriadila účet na sociálnej sieti, tvár svojho drobca sa rozhodla pred širokou verejnosťou skrývať. Ešte nedávno sa totiž obávala rôznych sledovateľov, ktorí by mohli jej poklad uvidieť. “Sú tam rôzni úchyláci. Sú proste rôzni ľudia, ktorí vedia dieťa aj cez fotku, pokiaľ mu vidieť oči, urieknuť a kadejaké takéto pliagy,” vysvetľovala svoje obavy.

Tie sa však už, zdá sa, rozplynuli a podnikateľka sa rozhodla ukázať Dionka v celej kráse. Pred pár hodinami zverejnila jeho tváričku tesne po narodení: “Je neskutočné, ako ten čas letí. Tu si mal len štyri dni a teraz máš už sedem mesiacov. Sedem najkrajších mesiacov nášho života. Práve ty, Dion, si musel prísť do nášho života a naučiť nás, ako žiť. Naučiť nás, čo je najdôležitejšie a ukázať nám, kam až môže siahať láska,” vyznala sa šťastná mamička.

Fotku tváre malého Dionka si pozriete  >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova