Zuzana Plačková prekvapila luxusnou novinkou: ,,Toto je úplná malichernosť,“ zúria fanúšikovia!

Dátum:

Kontroverzná postavička slovenského šoubiznisu Zuzana Plačková je známa tým, že si robí čo chce, kedy a ako chce. To sa potvrdilo aj tentokrát, keďže sa pochválila novinkou, za ktorú vysolila slušný balík. No okrem pochvalných slov, si od fanúšikov vyslúžila aj poriadnu kritiku.

Plačková viac ako štyri mesiace jazdí v luxusnom mercedese, ktorého hodnota sa pohybuje okolo 40-tisíc eur. Kúpa nového vozidla a následne fotky, ktoré hviezda reality šou Hotel Paradise zavesila na sociálnu sieť, stačili na poriadne štipľavé poznámky fanúšikov.

No v týchto chvíľach jej zrejme už neprídu ani na meno. Zuzane sa zrejme nepozdávala biela farba auta a tak sa rozhodla pre povrchovú úpravu jej tátoša, ktorá ju stála 5-tisíc eur. ,,Štýl si treba zaslúžiť. Za tie peniaze to stojí,“ napísala k fotke svojho vynoveného auta, ktorý má striebornú farbu.

Fanúšikovia však z novej vizáže luxusného vozidla nadšení neboli. ,,A teraz môžeš ísť už konečne do cirkusu,“ napísal jeden z komentujúcich mužov. Iní sa zamýšľali nad sumou, ktorú zaplatila za takúto malichernosť. ,,Smutné, že niekto vie minúť toľké peniaze na zbytočnosti a niekomu by to možno zachránilo život. Paradox dnešnej hnusnej doby,“ sklamane poznamenala fanúšička.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...