Ako sa zdá, aktuálny rok 2021 bude pre jednu z najznámejších slovenských influenceriek doslova prelomový. Zuzana Plačková si v uplynulom období začala plniť množstvo svojich snov, kým ten najväčší má v pláne uskutočniť už v najbližších mesiacoch.

Bývalá hviezdička reality šou Hotel Paradise sa o tom zmienila počas silvestrovských osláv, ktoré trávila s priateľmi. Zuzana pritom len prednedávnom podstúpila ďalšie estetické zákroky, avšak podľa vlastných slov by mala byť aktuálne so svojim výzorom absolútne spokojná. Kým si len koncom októbra nechala opätovne upraviť nos či rozpustiť kyselinu hyalurónovú v perách, len prednedávnom podstúpila ich ďalšie zväčšenie.

Príchod roka 2021 tak oslávila absolútne vytuningovaná, pričmo neváhala a s manželom do nebies vypustili lampión štastia. Zuzana síce najskôr zahmlievala, čo si prostredníctvom neho praje, napokon predsa len svoju túžbu ozrejmila. „Réne + Zuza + Bejby, milujeme sa,“ prekvapila temperamentná brunetka.

Aj keď spočiatku mnohí predpokladali, že kráska je už v požehnanom stave, následné momentky z jej silvestrovskej párty ukázali niečo iné. Ako tiež priblížil jej manžel René, v tomto prípade ide zatiaľ iba o prianie. Zdá sa ale, že dvojica dosiahne vždy to, čo si zaumieni, a tak sa zrejme už teraz môžeme tešiť na najštýlovejšie dieťa domáceho šoubiznisu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: streamable.com, IG/queenplackova, rene.rendy