Influencerka Zuzana Plačková (29) je neustále v spoločnosti rodiny a priateľov, pričom aktuálne ju ovládol strach o jej najbližších. Rodáčku z Čadce totiž trápi predovšetkým skutočnosť, že práve v Žilinskom kraji sa momentálne opätovne rozšíril koronavírus, ktorý môže mať pre pacientov doslova fatálne následky.

Kontrozverzná hviezdička Zuzana Plačková, ktorá si rozhodne nedáva servítku pred ústa, nedávno oslávila narodeniny. Okrem pekelne drahých darčekov si s priateľkami dopriala i luxusnú dovolenku v Chorvátsku, pričom veľkolepá párty ju ešte len čaká. Napriek tomu, že má aktuálne dôvody predovšetkým na úsmev, krásku trápia celkom iné veci.

V Žilinskom kraji, odkiaľ influencerka pochádza, vzrástol počet nakazených na koronavírus, čo sa priamo dotýka i Zuzany. Tá má totiž v Čadci veľkú časť rodiny, o ktorú sa bojí, pričom nezabúda ani na malých podnikateľov. Ako totiž uviedla na sociálnej sieti, osobne pozná množstvo šikovných ľudí, ktorí sa musia biznisom predierať a prípadná druhá vlna pandemického ochorenia ich môže doslova položiť. „Ľudia, fakt, dávajte si pozor, aby sme to nerozširovali a hotová som z toho, no..“ vyzýva so slzami v očiach Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova