Šoubiz Zuzana Plačková sa vydala v kostole: TOTO sú jej svadobné šaty!

Zuzana Plačková sa vydala v kostole: TOTO sú jej svadobné šaty!

Zuzana Plačková sa začiatkom septembra stala mamičkou vytúženého synčeka Diona, ktorého porodila manželovi Renému Strauszovi. Dvojica, ktorá je mimoriadne populárna predovšetkým na sociálnych sieťach, si však po rokoch obnovila manželský sľub, ktorý si dali tento raz pred Bohom.

Influencerka, ktorá 2. septembra priviedla na bratislavských Kramároch na svet svojho vytúženého synčeka Diona, bola opäť nevestou. Zuzana Plačková sa po svadbách na úrade a v Las Vegas vydala za Reného aj do tretice, keď mu životné áno povedala počas obradu v kostole.

„3.10. je už navždy náš dátum, odkedy pred 7 rokmi sme si povedali naše prvé áno. A dnes sme si to mohli znovu zopakovať pred Bohom a hlavne sme mohli pokrstiť nášho syna Diona. Milujem vás nadovšetko,“ napísala Zuzana k záberu s manželom Reném. Nevesta mala oblečené netradičné šaty z dielne Milana Švingála, kým na nohy si obula tenisky a závoj bol súčasťou bielej šiltovky. Žeby brunetka udala nový módny trend pre budúce nevesty? Mladomanželom blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova