Z kontroverznej slečny vyrástla pred očami fanúšikov pôvabná dáma, úspešná podnikateľka a hlavne milujúca manželka a mama. Zuzana Plačková dnes oslavuje narodeniny a mnohí jej blízki si pre ňu pripravili rôzne prekvapenia.

20. júna sa pred 33 rokmi narodila aj najznámejšia slovenská influencerka Zuzana Plačková, ktorá si svoj narodeninový deň užíva už od rána. Po návrate z dychberúceho tureckého mesta Cappadocia, kde si v spoločnosti manžela Reného, podnikateľa Borisa Kollára a jeho partnerky Laury užívali dychberúce ranné výhľady na lietajúce balóny, čakalo doma na oslávenkyňu niekoľko prekvapení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Jedno si pre kráľovnú Instagramu pripravila aj jej mamina Veronika, ktorá ju dojala takmer k slzám. ,,Mama mi urobila tortu, čo mi robila vždy na narodeniny, keď som bola malá. Asi sa rozplačem,” napísala populárna kráska k snímke sladkej dobroty a veľkej kytice. Málokto by zrejme povedal, že niekoho, kto má asi naozaj všetko, dokáže rozčarovať práve takáto maličkosť. Zuzka, prajeme všetko najlepšie!

Zuzana Plačková

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova