Zuzana Plačková patrí medzi osobnosti, ktoré sa netaja plastickými operáciami či estetickými zákrokmi. A že ich nebolo málo. Kráľovná slovenského Instagramu sa tentokrát rozhodla pre “vynovenie“ svojho ženského pozadia. Výsledok vás poriadne prekvapí!

Kontroverzná hviezda, známa z účinkovania v reality šou Hotel Paradise, bez problémov prizná každú plastickú operáciu, ktorú plánuje podstúpiť. Niekoľkokrát absolvovala zákroky nosa či pŕs, pričom teraz prišli na rad jej sedacie partie.

Zuzane zväčšili pozadie, do ktorého jej špecialisti vložili liposukčným prístrojom tuk z brucha. S upravením pozadím sa pochválila tesne po zákroku, aj keď výsledok ešte nebol dostatočne viditeľný. Plačková však avizovala úžasnú zmenu. ,,Bude ten zadok väčší a bude naložený,“ napísala na sociálnej sieti.

Mnohí fanúšikovia sa tak domnievali, že pozadie známej brunetky sa bude podobať na “kufor“ Kim Kardashian. Zuza však nestratila zdravý rozum a aj napriek tomu, že jej spodná časť nabrala na objeme, nejde o zmenu, ktorou by na seba upriamila veľkú pozornosť. Výsledok tak pôsobí prirodzene a určite priláka nejedno oko mužského publika.

Zdroj: Instagram/Queen.Plackova  |  Foto: Instagram/Queen.Plackova, Instagram/zazza_sk, Facebook