Zuzana Strausz Plačková otvorila koncom septembra minulého roka v uliciach Bratislavy podnik, ktorý na prvý pohľad okamžite pútal pozornosť. Bol totiž komplet ružový, či už interiér, ale aj exteriér, pričom všetkému výrazne dominovali kvety. Na jej kaviareň si však teraz posvietili pamiatkari.

Po tom, ako si kontroverzná playmate otvorila ružovú kaviareň so záplavou umelých kvetín, ktorú nazvala Pink Garden, úspech bol takmer okamžitý. Pri otvorení sa to tam hemžilo známymi osobnosťami, ako je speváčka Dominika Mirgová či modelka Lucia Slaninková.

Na Plačkovej podnik si však posvietil Pamiatkový úrad, ktorý jej poriadne klepol po prstoch. ,,Neviem ani, ako začať, pretože reálne mi je do plaču, aká krajina sme! Nie, nie som smutná, iba možno trošku sklamaná! Človek sa snaží niečo robiť pre mesto, turizmus, proste rozvíjať našu krajinu a hlavne mesto a namiesto toho, aby chválili nové nápady, PAMIATKOVÝ ÚRAD ich rúca! Nie som jediná, ktorá prišla o dekoráciu. Aj iné podniky musia odstrániť svoju reklamu,“ posťažovala sa na sociálnej sieti Zuzana.

Hviezda z reality šou Hotel Paradise tak bola nútená vzdať sa dekorácii v exteriéri. Plačková je však pripravená na plán B, ktorý jej už zrejme skrsol v hlave. ,,Radšej ustúpim, ale vrátim sa ešte z väčším ESSSSOOOM! A to si zapamätajte, že takto môj podnik vyzerať nebude!“ rázne dodala na záver.

Predtým

Teraz

Interiér zostal nezmenený

Zdroj: Instagram/queen.plackova  |  Foto: Instagram/queen.plackova, Instagram/pink.garden.bratislava