Zuzana Plačková je známa tvár nášho Slovenska, ktorú netreba ani predstavovať. Svojsky úprimná hviezda reality šou nemá problém poodhaliť svoje súkromie a tentokrát sa pochválila fotkou zo svojho rodinného albumu, na ktorej má o desať rokov menej.

[sociallocker]25-ročná prostoreká celebrita je rada v blízkom kontakte so svojimi fanúšikmi a na komunikáciu s nimi väčšinou používa sociálne siete, na ktorých je pomerne dosť aktívna. Zuzana je však osoba, ktorá si nedáva servítku pred ústa, obľubuje i plastické zákroky a práve to ľudí rozdeľuje do dvoch táborov. Jedny ju za to milujú i zbožňujú, druhí ju nevedia vôbec vystáť. Playmate si však z toho ťažkú hlavu nerobí a žije si svoj luxusný život, s ktorým sa často pochváli na svojich účtoch.

Tentokrát sa však popýšila obyčajnou fotografiou z mladosti, na ktorej má sladkých pätnásť rokov. Za posledných desať rokov sa táto slovenská hviezda zmenila na dospelú ženu, ktorá však podstúpila rôzne plastické či iné vylepšenia. Mnoho jej fanúšikov reagovalo na túto premenu veľmi pozitívne, dokonca im mladá Zuza pripomínala dedičku hotelového impéria Paris Hilton. Niektorí jedinci sa však do nej pustili a skritizovali jej súčasný vzhľad, najmä si to odniesli jej zväčšené pery.

Zuzana kedysi a dnes

Foto: Instagram
[/sociallocker]