Obľúbená herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová je mamou dvoch synčekov a okrem hereckého povolania má tak na starosti aj štvorčlennú rodinku. Priznala však, že na Vianoce jej slávnostné menu navarí mama. Po týchto slovách prišla kritika Slovákov.

Zuzka Kubovčíková Šebová sa okrem hereckého povolania stará o svoju rodinku, vrátane dvoch synčekov Rudka a Paľka. 40-ročná umelkyňa sa však netají tým, že vianočné varenie a stresy za sporákom ju zďaleka obchádzajú. Pre portál Topky uviedla, že slávnostné menu v podobe kapustnice, kapra a zemiakového šalátu chystá jej mamina.

Večera pozostáva z toho, čo navarí moja mamina. Ja sa teda na to necítim a ani by som to asi nezvládla, takže chodíme vždy k mojim rodičom,“ odhaľuje na rovinu. To, že ako mama dvoch detí nepripraví vianočné pohostenie, však zdvihlo zo stoličiek viacerých Slovákov, ktorí herečke poslali nepríjemné odkazy.

Načo je takáto žena? Žena má byť do koča aj do voza, no ale táto je len do koča. Ozaj?“ kritizuje na sociálnej sieti Jozef. „Dosť smutné pri dvoch malých deťoch! Ale myslím, že nevarí nikdy, nie ešte na Vianoce,“ domnieva sa Andrea. Mnohí Slováci sa ale napokon Zuzky zastali so slovami, že si každý môže robiť počas sviatkov tak, ako sám uzná za vhodné. Známa česká herečka zas prežila pred Vianocami na svojom aute nehodu, po ktorej skončilo rozbité.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk, FB/Topky.sk │ Foto: Televízia JOJ