Slovenská herečka Zuzana Vačková sa na sebe rozhodla pár mesiacov pred 50-kou zapracovať, a dokonca si po dlhšom čase našla nového partnera. Toho síce pred verejnosťou dlhodobo skrývala, no situácia sa však náhle zmenila a blondínka sa ním pochválila na sociálnej sieti.

Herečku minulý rok poriadne vystrašilo, že čoskoro prekročí hranicu päťdesiatky. Rozhodla sa preto zamakať na svojom vzhľade, pričom zmenila jedálniček a začala pravidelne behávať. Dnes sa môže pýšiť schudnutou postavou, ktorá sa určite páči aj jej súčasnému partnerovi Petrovi.

Aj napriek tomu, že Vačková je vo vzťahu už takmer rok, muža, ktorý pracuje v oblasti informačných technológií, ukázala na verejnosti iba zriedka. Spoločným fotografiám na sociálnej sieti sa dokonca vyhýbala, avšak len doteraz! Dvojica si totiž momentálne užíva zaslúženú dovolenku v Grécku. ,,Milujem, keď sa o mňa niekto stará. Tento môj chlap to vie. Ale tu to má jednoduchšie. Pretože tu sa o nás všetkých starajú kráľovsky,“ napísala Zuzka, pričom zverejnila prvú oficiálnu fotografiu s milovanou polovičkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/zuzanavackova  |  Foto: Instagram/zuzanavackova, ketodietsk, mamalu_fasion