Kontroverzná hviezdička Zuzana Žilinčíková, známa pod pseudonymom Zuzanita, si získala pozornosť divákov aj médií potom, čo bola jednou z hlavných hviezd zoznamovacej šou Take Me Out. Neprehliadnuteľná blondínka sa len nedávno objavila aj v kulinárskej relácii Bez servítky, kde neprekvapila len menu, ale aj nečakaným priznaním.

Zuzana Žilinčíková sa na sociálnej sieti prezentuje pred fanúšikmi bez najmenších problémov, pričom pred pár mesiacmi sa im priznala, že v Španielsku podstúpila náročnú plastickú operáciu. Tú napokon potvrdila aj v jojkárskej šou Bez servítky, keď sa jej súperi opýtali, prečo nesedí na stoličke štandardne, no má pod sebou malý vankúšik.

Upravená kráska si totiž nechala špecialistami vytvarovať nielen pozadie, ale aj boky, a zároveň podstúpila liposukciu. Ako Zuzana prezradila, celý zákrok aj so starostlivosťou ju stál astronomických 15-tisíc eur. S odstupom času ukázala na sociálnej sieti výsledok, pričom k pikantnému záberu napísala citát od nemeckého filozofa Friedricha Nietzscheho: „V pravej láske duša prekrýva telo.“

Pozadie Zuzany môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/z.u.z.a.n.i.t.a.