Šoubiz Zuzanita podstúpi estetickú zmenu, akú vraj nemá nikto na Slovensku!

Zuzanita podstúpi estetickú zmenu, akú vraj nemá nikto na Slovensku!

Kontroverzná Zuzanita, známa predovšetkým z jojkárskej šou Take Me Out, priťahovala oči mužského publika predovšetkým bujarým dekoltom. Ako však výrazná blondínka prezradila, do budúcna plánuje ďalší estetický zákrok, ktorým by sa mala priblížiť svojim predstavám dokonalosti.

Zuzanita, ktorá si získala výraznejšiu pozornosť pánskeho publika vďaka zoznamovacej šou Take Me Out, dbala vždy na svoju líniu, avšak v poslednom období, ako sama priznala, sa snažila nabrať najmä tuky. Ako totiž prezradila, začiatkom roka trénovala na bežecký maratón, keď zle doskočila na pravú nohu a vykĺbilo sa jej koleno. V dôsledku operácie krížového väzu a meniskusu si musela dopriať kľudový režim, čo si však odnieslo najmä jej svalstvo.

Po rehabilitačných cvikoch sa tak Zuzanita rozhodla, že namiesto opätovného formovania postavy sa zverí do rúk plastických chirurgov, ktorí sa postarajú o jej pozadie! „A tak som sa rozhodla, že si ho dám už onedlho zväčšiť nielen tukom, ale aj implantátmi. Nepoznám zatiaľ žiadnu slovenskú krásku, čo má túto maxi kombináciu, preto dúfam, že vďaka tejto kombinácií budem mať najväčší zadok na Slovensku. Prsia už má skoro každá, takže to už ani neriešim, že moje prsia patria medzi najväščie. Teraz chcem mať najväčší zadok,“ prezradila, pričom operáciu plánuje v Turecku už v septembri.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.skFoto: IG/z.u.z.a.n.i.t.a

Exit mobile version