Zuzana Žilinčíková alias Zuzanita má v poslednom období poriadnu smolu na chlapov. Svojho snúbenca len pred pár dňami načapala pri nevere a po šokujúcom zážitku sa rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu. Toto je ona!

Zuzanite sa v poslednom období lepí v partnerskom živote smola na päty. Po rozchode s exotickým priateľom našla konečne svojho miláčika, ktorého sa rozhodla neprezentovať na sociálnych sieťach. Ani táto zmena v prístupe jej však nepriniesla šťastie a blondínka priznala, že snúbenca, za ktorého sa takmer vydala, našla v náručí inej.

O nevere sa dozvedela vďaka Instagramu a podvodníkovi poslala aj ostrý odkaz. Ako mnohé ženy, aj Zuzanita si lieči zlomené srdce novým imidžom, ktorý jej môže pomôcť zabudnúť na trpké chvíle. Na svojom profile sa fanúšikom pochválila s radikálnou premenou, ktorú sa rozhodla podstúpiť.

Kráska z Take Me Out už totiž nie je blondínka, ale červenovláska! S ohnivou hrivou je pritom nadmieru spokojná: “Zmena je život. V mojom prípade nielen farba vlasov, ale aj postoju k životu, keďže som si prešla dosť nepríjemným obdobím s mojim ex snúbencov,” spovedá sa. A ktovie, možno sa jej s vynoveným vzhľadom podarí stretnúť aj pána božského?

Zuzanita PRED zmenou

Zuzanita PO zmene

Zdroj │ Foto: Instagram