Zuzana Haasová momentálne prežíva nesmierne náročné obdobie. Po jedenástich rokoch partnerstva s Martinom Kostkom došlo k rozvodu, pričom jej bývalý manžel sa už niekoľko mesiacov chváli novou priateľkou. Na rad prišlo majetkové vyrovnanie, ktoré však pre herečku dopadlo veľmi zle.

Slovenská herečka dlhé roky tvorila harmonický pár so zdravotníkom Martinom Kostkom, a dokonca spoločne prekonali aj stratu dvoch detí. Aj keď sa spočiatku zdalo, že rodina tragédie prekoná, nasledovala manželská kríza, ktorá vyvrcholila až k rozvodu. Zuzanin, dnes už exmanžel, sa však ešte pred rozvodovým konaním chválil dovolenkami s milenkou Petrou Plačkovou.

Herečka však schytala aj ďalšiu ranu, keď sa musela vysťahovať z luxusného domu neďaleko Bratislavy aj so svojou dcérou Romankou. Našťastie, uchýlila ich Zuzanina mama Oľga, pričom sa známa blondínka opäť nasťahovala do svojej starej detskej izby.

Aj napriek tomu, že Martin je vlastníkom domu, Haasová ešte pred manželstvom investovala do stavby nehnuteľnosti 60-tisíc eur. V dokumente, ktorý spolu spísali o uznaní záväzku, však herečka spravila chybu, ktorú Kostka okamžite využil. ,,Ja som len podpísala, čo exmanžel chcel, lebo právny zákon bol na jeho strane, ale morálny na mojej, čo je v bežnom živote irelevantné,“ uviedla sklamaná umelkyňa pre cas.sk.

Zdá sa však, že medzi dvojicou nenávistné vášne len tak neutíchajú a obaja sa opäť objavia pred súdom. „Vysťahovala sa, ale, bohužiaľ, našu dohodu nedodržala a je na ňu podané trestné oznámenie vzhľadom na to, že pri sťahovaní zobrala veci, ktoré jej nepatrili a zámerne poškodila môj dom,“ prekvapil svojím vyjadrením Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/zuzana.haasova, Facebook/Martinka Kostka