Zuzanu Plačkovú mali OBVINIŤ z týchto dvoch trestných činov!

Dátum:

V pondelok (27. septembra) zasahovala NAKA na viacerých miestach Slovenska, kde bolo v dôsledku policajnej razie celkovo zadržaných 15 osôb. Okrem iných bola na výsluch eskortovaná aj influencerka Zuzana Strausz Plačková s manželom Reném.

Začiatok pracovného týždňa ovládla na slovenskom internete podnikateľka Zuzana Strausz Plačková, ktorá bola elitnou jednotkou zadržaná v rámci policajnej akcie. Národná kriminálna agentúra ju zadržala v dôsledku podozrenia z drogovej trestnej činnosti a členstva v zločineckej skupine.

„Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od skorých ranných hodín na viacerých miestach vo viacerých krajoch, v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas protidrogovej akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov, zadržali 15 osôb,“ uviedla NAKA na sociálnej sieti Facebook.

28. septembra v ranných hodinách informovala reportérka Kristína Kövešová, že podľa neoficiálnych zdrojov malo byť voči bývalej účastníčke reality šou Hotel Paradise vznesené obvinenie. Predmetnú správu napokon zverejnil aj portál tvnoviny.sk, pričom Markíze ju mali potvrdiť dva zdroje. Plačková má byť obvinená z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine, ktorej hlavu zadržali v Hlohovci. K predmetnej situácii sa okrem bývalej kolegyne z Hotela Paradise vyjadrila aj Jasmina Alagič, s ktorou Zuzana momentálne spolupracuje ohľadom kolagénov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: IG/queen.plackova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...