Zuzka Porubjaková momentálne hviezdi v seriáli Oteckovia, kde stvárňuje slobodnú bezdetnú ženu. V súkromí sa však čoskoro stane dvojnásobnou mamou, keďže sa pred pár hodinami prevalila informácia, že herečka je opäť tehotná, pričom sladké tajomstvo tajila celých šesť mesiacov.

Zuzka hrá v seriáli Oteckovia rozšantenú čašníčku Simču, ktorá v blízkej budúcnosti neplánuje mať žiadny vážny vzťah. V reálnom živote sa však pred niekoľkými mesiacmi zasnúbila, spoločne so snúbencom Michalom vychováva trojročnú dcérku Emmu a čoskoro k nim pribudne ďalší člen rodiny.

Herečka totiž prezradila, že termín pôrodu má už v septembri, no pohlavie bábätka zatiaľ nevie. Sama však priznala, že to pre ňu nie je dôležité a prioritou je, aby bolo dieťatko predovšetkým zdravé. Porubjaková zároveň uviedla, že nepatrí medzi biomatky a väčšinu vecí pri starostlivosti o jej dcérku robí intuitívne, pričom dá radšej na rady odborníkov.

Druhé tehotenstvo zvláda omnoho lepšie, keďže vie, čo môže očakávať a načo sa má pripraviť. Aj napriek tomu, že sú dni, kedy trpí silnými bolesťami hlavy, vážnejšie problémy sa neobjavili. Zuzka si tak môže s radosťou užívať rastúce bruško, ktoré dnes určite len tak neskryje.

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/oteckovia, YouTube/Televízia Markíza