Slovenská herečka Zuzana Vačková (49) je i na prahu päťdesiatky stále očarujúca žena, ktorá svojím vzhľadom pokojne zatieni aj mladšie kolegyne. Vďaka mladistvému výzoru a mysleniu si zrejme veľmi dobre rozumie so svojou dcérou, ktorej chcela spraviť radosť. Absolútne však netušila, čo príde!

Vačková sa na sociálnej sieti podelila o nepríjemnú skúsenosť, keď si jej dcéra Maruška vybrala mikinu, na ktorej svietil nápis ,,Don´t Be Sad“. Objednať tento kúsok odevu však bolo možné iba z Ameriky. Na colnom úrade sa však z pôvodnej ceny za oblečnie, ktoré činilo 44 dolárov (39 eur) razom stalo 80 dolárov (70 eur).

Nahnevaná herečka sa rozhodla prehovoriť o nekalých praktikách na Slovensku. ,,Keď si Maruška objednávala z USA tričko, netušila že nápis Don’t Be Sad bude taký výstižný… Hodina na colnici, 4 tlačivá, prehlásenie o tom, že je moja dcéra, kópia objednávky tovaru (ktorú treba priniesť vytlačenú, lebo ju budú archivovať 10 rokov!) jedna pracovníčka za prepážkou colnice, jeden colník pri okienku, jeden v jednacej miestnosti a, samozrejme, ešte pracovníčka pošty, kde sme boli zaplatiť šeky s týmto úkonom súvisiace (DPH a niečo ako manipulačný poplatok). Cena samotnej mikiny sa tým zdvojnásobila (aj s poštovným) Moja dcéra zostala zhrozená, čo všetko robí zo zákona náš štát a aj my, aby si mohla kúpiť jednu mikinu. “Ja nechcem byť dospelá! Prečo máme platiť ešte nejaké peniaze, veď sme už mikinu aj poštovné zaplatili! “ … no, ako jej to vysvetliť… ale aj tak sa nakoniec usmievame. Prežili sme, máme skúsenosť,” napísala Vačková k fotke, kde má jej dcéra už oblečenú mikinu, ktorá spôsobila nečakané patálie.

Zdroj: Instagram/zuzanavackova  |  Foto: Instagram/zuzanavackova