Pod kolesami auta bývalej missky Daniely Kralevich pred pár dňami zomrela iba 18-ročná žena. Kým zranenému dievčaťu prišli na pomoc svedkovia nehody, vodička sa podľa informácii jedného z nich držala v ústraní. O detailoch smrteľnej zrážky prehovoril muž, ktorý zastavil pri priechode pre chodcov s cieľom pomôcť.

Celé Slovensko nepríjemne šokovala autonehoda na Tomášikovej ulici v Bratislave, pri ktorej zomrela študentka gymnázia. Bývalá misska a podnikateľka Daniela Kralevich ju zrazila v plnej rýchlosti, v dôsledku čoho utrpela fatálne zranenia. K zrážke sa najnovšie vyjadril vodič Ján, ktorý bol v blízkosti nehody.

Svedok počul obrovskú ranu a následne zbadal ležať dievča v kaluži krvi na ceste. Spoločne s ďalšou ženou ošetrili Linh ranu na hlave a vyčistili jej ústa od krvi. „Ďalšie dievča, ktoré tam bolo, malo vytočenú záchranku, ktorú dala na hlasný odposluch. Spolu sme odpočítavali rytmus na masáž srdca, takže som sa ju snažil oživiť až do príchodu záchranky, potom si to už prebrali oni,“ opísal desivé chvíle pre cas.sk.

Jána však nemilo prekvapilo, že Daniela vôbec nevystúpila z auta a po pol hodine sa mala na mieste nehody objaviť jej matka. Práve on mal šoférke ísť povedať, že zranené dievča náraz neprežilo. ,,Po tom, ako som jej to oznámil, skolabovala. Stále mám pred očami to, ako mi uniká život mladého dievčaťa. Snažili sme sa jej pomôcť, bohužiaľ, podľa toho, ako bolo auto celé od krvi, to musel byť neskutočný náraz,“ dodal Slovák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj, IG/roman_skyba_photography