Dynamická osobnosť, akou je Eva Máziková, si vždy vydupe svoje. Tak to bolo aj v prípade nedeľňajšej epizódy markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Speváčke totiž produkcia udelila zvláštne privilégium, aké nedostal doposiaľ žiadny súťažiaci.

Okolo príchodu Evy Mázikovej do šou Tvoja tvár znie povedome už odznelo niekoľko klebiet. Najprv sme sa dozvedeli o dlhom speváčkinom váhaní, či sa vôbec zúčastniť alebo nie, a o tom, ako ju k finálnemu rozhodnutiu priviedol až manžel Peter. O niečo neskôr sme sa presvedčili o Evinej tvrdohlavosti vďaka slovám hlasovej pedagogičky, ktorá dozerá na spevácke techniky súťažiacich.

Eva Máziková v šou Tvoja tvár znie povedome
Eva sa v minulom kole Tváre predstavila ako Tina Turner

Dnes sa však dozvedáme o tom, že speváčka svoju ráznosť predviedla aj pri výbere pesničky v poslednom kole súťaže. Súťažiaci si totiž každý týždeň vyberajú pieseň do ďalšieho kola na základe losovania, a tak Eve “prischla” pesnička Volare od Gypsy Kings. Na tom by nič zlé nebolo, keby speváčka odmietla túto pesničku odspievať!

Vylosovaná verzia pesničky od Gypsy Kings – Volare

https://www.youtube.com/watch?v=6WdyyLC4Xgs

Speváčka totiž uviedla, že netúži po tom, aby túto pieseň spievala vo verzii skupiny Gypsy Kings, a teda v španielčine. Podľa jej slov je originálna verzia z roku 1958 spievaná po taliansky, a tak aj ona chce v relácii spievať v pôvodnom znení. Režisér jej tento ústupok schválil a Máziková tak divákom opäť raz ukázala, že ona si po hlave skákať nenechá.

https://www.youtube.com/watch?v=iZkyi36b8o4

Zdroj: Topky.sk, Youtube | Foto: Facebook