Krimi ZVRAT v kauze fekálneho fantóma: Syn generála Macka…!

ZVRAT v kauze fekálneho fantóma: Syn generála Macka…!

Martin, syn generála Pavla Macka, bol po jednej noci v roku 2015 obvinený z ohavného skutku. Podľa polície mal totiž natierať na ženy v Bratislave moč i exkrementy. A hoci odporné skutky v uliciach pokračovali aj po jeho zadržaní, k zvratu došlo až v pondelok (4. júla).

Martina Macka obvinila polícia v roku 2015 z napádania bratislavských žien exkrementami a močom. A aj keď bol v tom čase vzatý do väzby, útoky v uliciach pokračovali i naďalej. Podľa generála Macka bol napokon identikit účelovo menený, aby mohlo byť zinscenované zadržanie jeho syna. Macko sa pritom už vtedy vyjadroval kriticky k Ficovej vláde či k súčasnej situácii, čo robí verejne dodnes.

V prípade jeho syna sa pritom vyskytovalo viacero nezrovnalostí, ako úplne iná podoba páchateľa, fakt, že Macko netrpí se*uálnou deviáciou, či zmena výpovede svedkyne. Skutočného páchateľa nakoniec polícia zadržala v roku 2016, no prípad Martina sa vlečie ďalej. Dovolanie podala v tom čase ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, pričom o prípade predtým rozhodoval sudca Richard Molnár (obvinený v kaze Búrka s Jankovskou či Kočnerom kvôli korupcii).

V pondelok však podľa informácií Plusky rozhodol Najvyšší súd, že ruší rozhodnutie krajského súdu a vec tak vracia naspäť. Skvelú správu sa generál dozvedel z médií, pričom následne zverejnil časť dovolania, ako aj identikit páchateľa. „Ráno ma prekvapila táto informácia, ktorú som sa náhodou dozvedel z médií. Nedostali sme avízo ani od súdu, ani od synovho advokáta. V každom prípade som rád, že sa tým ide po viac ako štyroch rokoch od rozhodnutia sudcu Molnára za asistencie bombovej hrozby (27.6.2018) niekto zaoberať,“ napísal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  FB/Pavel Macko – bezpečnosť, stratégie, technológie, pluska.sk │ Foto: FB/Pavel Macko – bezpečnosť, stratégie, technológie, YT/Denník N, Pavol Macko

Exit mobile version