Prípad nezvestnej Barbory znepokojil celé Slovensko najmä kvôli faktu, že išlo o drogovo závislé dievča. Jej kamarátky také šťastie nemali, no polícia má konečne nové správy.

Pred pár dňami postavil do pozoru celé Slovensko prípad nezvestnej Barbory, ktorá je drogovo závislá a ušla z liečebne. Len 16-ročné dievča vystrašilo rodičov, ktorí sa báli, že ich dcéra skončí rovnako nešťastne ako jej kamarátky. Obrátili sa preto na verejnosť s prosbou o pomoc pri jej nájdení.

Neprešlo veľa času a z polície dorazili dobré správy. Barbora sa spolu s jej kamarátkou Nikolou údajne našla a je živá a zdravá: “Barborka, bojuj a zvíťaz!!! HAKA hlási, že sme na polícii Námestie hraničiarov – Bratislava/ PETRŽALKA. Barborku sme spoločne vypátrali. Je v priateľnom stave. Veľmi pekne ďakujeme POLÍCII za usilovnú a perfektnú prácu a som rád, že sa aj naše informácie potvrdili. Najväčšiu zásluhu majú, samozrejme, pátrači z polície,” znejú pozitívne slová.

Barbora sa mala druhýkrát narodiť, a to nielen obrazne, ale aj doslovne: “Dnes má narodeniny!!! 17 rokov, a to aj vďaka Vám a POLÍCII,” dodáva šťastne správca stránky. Mladé dievča však ušlo už viackrát aj v minulosti, a preto bude momentálne dôležité, aby sa situácia v budúcnosti opäť nezopakovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora sa konečne našla

Zdroj │ Foto: Facebook/HAKA – Cielené pátranie po osobách