ZVRAT v rozvode: Angelina a Brad už majú jasno v dôležitej veci!

Dátum:

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) vedú od roku 2016 rozvodovú vojnu, ktorá sa podpísala na vzhľade aj zdraví oboch prominentných hercov. Teraz ale nastal konečne v ostro sledovanom súdnom procese zvrat a dvojica už má jasno v tej najdôležitejšej veci.

Odkedy ohlásili Angelina a Brad rozvod, prešli už dva roky a dvojica stále nemá ukončené súdne jednania. Za nezhodami medzi manželmi je najmä otázka výchovy detí, pričom ani jeden z partnerov doposiaľ nemienil ustúpiť.

Konflikty a neustále hádanie sa pred médiami sa už pritom podpísalo na zdravotnom stave aj vzhľade oboch hollywoodskych hviezd. Kým Angelina naďalej rapídne chudne, aj kedysi pohľadný Brad nevyzerá byť vo forme a rovnako ide s váhou poriadne nadol. Napriek tomu sa už stihlo dostať na verejnosť, že Angelina mala stihnúť randiť so známym kolegom, kým Brad si mal údajne vyraziť s mladšou herečkou. Zdá sa ale, že po dlhodobom naťahovaní sa dospela dvojica konečne k prvej dohode.

Tá sa týka výchovy ich šiestich detí, pričom tri z nich sú ich biologické a tri adoptované: „Dohoda, ktorá je založená na odporúčaniach posudzovateľa starostlivosti o deti, vylučuje potrebu procesu,“ uviedla podľa denníka Telegraph právnička Angeliny Samantha Bley DeJean so slovami, že detaily ohľadne starostlivosti o deti nebudú prezradené. Predbežné súdne jednanie malo byť pritom vytýčené na 4. decembra, no rodičia početnej rodiny sa dokázali zhodnúť na ďalšom postupe a podľa zdroja z ich okolia je Angelina nadšená z toho, že môže konečne vstúpiť do novej fázy života.

Angelina a Brad sa konečne dohodli na výchove detí
Dvojica sa do seba zamilovala v roku 2005 počas nakrúcania známeho filmu

Zdroj: telegraph.co.uk | Foto: YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...