Kim Westová (51) dala svojho syna Bena (32) na adopciu. Keď sa po tridsiatich rokoch stretli, Ben odkopol svoju ženu a s matkou plánuje svadbu a dieťa. Podľa nich nejde o incest, skrátka medzi nimi funguje nevysvetliteľná príťažlivosť. 

[sociallocker]Keď sa Ben pokúšal kontaktovať svoju biologickú matku, bol už dva roky ženatý. Začal si s Kim pravidelne telefonovať a tá sa nevedela ubrániť se*uálnym snom s vlastným synom. Po prvom stretnutí v hoteli padli prvé bozky a intímne radovánky sa mohli začať. Netrvalo dlho a Ben sa so ženou rozviedol a bol pripravený na plnohodnotný život s matkou. Avšak, ako so svojou partnerkou.
Dvojica následne odletela do Michiganu, kde sa stretla s rovnakým párom a zistila viac o syndróme GSA. Je to termín používaný pri príbuzných, ktorí k sebe pociťujú fyzickú príťažlivosť po stretnutí v dospelosti.
,,Toto nie je incest, je to GSA. Hodíme sa k sebe a je nám súdené byť spolu” dodala Kim.
Matka, ktorá sa plánuje za svojho syna vydať a porodiť mu deti, je podľa vlastných slov zasiahnutá láskou tak spaľujúcou, že je ochotná vzdať sa pre ňu všetkého.
,,Je to šanca, ktorá sa vyskytne len raz za život a my nie sme ochotní sa jej vzdať.” povedala pre viacero novinárov a ľudí, ktorí ich lásku nerešpektujú a je pre nich zvrátená.

Bez názvu

Zdroj: topky.sk | Foto: facebook,The New Day [/sociallocker]