Súťažiaci Farmy boli doma už dávno predtým, ako zmizli z obrazoviek. Za ten čas si niektorí stihli napraviť naštrbené vzťahy. A tí, ktorí nie, spravili tak po finále. Víťazka Lucia Gašparíková dala dokonca bývalým súperom veľký sľub.

Po finále Farmy sa takmer všetci účastníci 15. série presunuli na afterparty, na ktorej ich čakalo niekoľko prekvapení. Kým Mirka ako jediná spoločné stretnutie odignorovala, Lucia sa za svoje správanie na statku všetkým úprimne ospravedlnila.

Farmári pokope: Neuveríte, kto neprišiel… Nečakané slová Lucie!

Pod dohľadom kamier vznikali rôzne taktiky, manipulácie či intrigy. Za veľkého hráča bol v tomto smere označovaný aj Denis, ktorý sa prebojoval až do samého konca. 83 600 eur síce neskončilo v jeho rukách, no podľa svojich slov si z reality šou odniesol niečo omnoho vzácnejšie.

,,Mám s väčšinou ľuďmi fakt že výborný vzťah. Ceníme sa, chodíme spolu na pivo a stretávame sa aj po Farme. A to je pre mňa viacej ako tá výhra,” uviedol Denis v magazíne Život po Farme. Podobné slová zazneli tiež z úst Lucky, ktorá dala navyše farmárom veľký sľub.

denis

,,Dáme náhradnú žúrku. Sľubujem vám tu všetkým, že po sviatkoch,” prehovorila k ostatným víťazka Farmy 15, ktorá musela afterparty opustiť skôr, keďže ráno vstávala do Telerána.

,,Tú finančnú výhru veľmi nevnímam. Musím sa na to asi vyspať. Ale pre mňa je výhra to, že sme si s farmármi odpustili. Že ma prijali,” uviedla s úsmevom čiernovláska. Pri odchode sa vyobjímala práve s tým, koho posledné dni na Farme nemohla ani cítiť. Lucka je teda s Denisom a aj ostatnými “nepriateľmi” opäť zadobre.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Voyo