Dievčatko má len 10 rokov a už dnes vyčnieva z radu, nakoľko ju nebavia bežné detské hry, ktorým sa venujú jej rovesníčky. Jej každodenný plán je totiž omnoho náročnejší, no o to viac ju baví hobby, ktoré si doslova zamilovala.  

Lyza Brooks Mosier pochádza z amerického štátu Georgia, pričom minulý rok sa absolútne zamilovala do fitness a posilňovania. Inšpiráciou jej mohla byť mama Gill, ktorá pravidelne organizuje fitness kurzy, no tá bola presvedčená, že dcérka je ešte malá, aby ju nútila do cvičenia a netlačila na ňu.

10-ročné dievčatko si však túto cestu vybralo samo, pričom päť dní v týždni dobrovoľne vstáva o 5:30 hod., aby mohlo trénovať v posilňovni. ,,Jednoducho ju to veľmi baví a túži byť najlepšou,“ uviedla jej matka pre ladbible.com.

Malá školáčka sa taktiež veľmi teší, že môže byť pre niekoho inšpiráciou, a zároveň motivovať aj omnoho starších ľudí, aby sa venovali pohybu. ,,Uisťujem vás, že my s tým nemáme nič spoločné. Máme štyri deti a Lyza nás prosí, aby mohla cvičiť,“ dodala Gill, ktorá ju musí sem-tam krotiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com  |  Foto: IG/lyzabrooks