Nielen významné spoločnosti a podniky z rôznych odvetví chcú oslovovať potenciálnych zákazníkov svojimi službami, no dať o sebe vedieť túžia aj kreatívni ľudia, drobní podnikatelia či jednotlivci spomedzi vás. I keď sa mnohým zdá  tvorba webovej stránky ako nepredstaviteľný proces, máme pre vás mimoriadne jednoduché riešenie!

Firmy, umelci, ale aj začínajúci podnikatelia si uvedomujú, že zaujať širokú verejnosť sa dá nielen kvalitnými službami, ale aj online prezentáciou. I keď je dnes výrazný dopyt po informáciách, čas sa stáva najväčšou menou. Ľudia preto vyhľadávajú nielen tie najlepšie, ale predovšetkým najprehľadnejšie správy s efektívnym využitím času. 

Či už ste spevák, zámočník, kaderníčka, kvetinár, majiteľ reštaurácie alebo gigant na trhu, upriamte svoju pozornosť na novú stránku Welcomio. Služba búra akékoľvek stereotypy o zložitom procese pri tvorbe webových stránok, pričom tu si ju spraví ktokoľvek bez nutnosti ovládať problematiku z danej oblasti. Revolučná novinka je pripravená tak, aby ste sa i práve VY mohli podujať na tvorbu web stránky aj cez mobilný telefón.

Výhodou Welcomio.com je, že sa dokáže automaticky prispôsobiť každému zariadeniu, ktoré používate, a teda vaša stránka bude vyzerať fantasticky, či už na počítači, mobilnom telefóne alebo tablete. Tvorba web stránok nebola nikdy jednoduchšia, pričom zákazníci môžu získať cenné informácie o vašich otváracích hodinách, kontakte aj produktoch. Nasmerujte ich priamo k vám cez prehľadnú stránku, ktorá bude medzi prvými výsledkami vo vyhľadávaní cez Google. 

V prípade, že už premýšľate nad vhodným názvom, službu Welcomio môžete testovať bezplatne až 7 dní bez zadania platobnej karty.

VYTVORTE SI WEB STRÁNKU NA WELCOMIO.COM