12-ročný chlapec spáchal samovraždu: Rodičia zistili zdrvujúci dôvod!

Dátum:

Samovražda iba 12-ročného chlapčeka otriasla širokou verejnosťou, pričom zdrvujúca správa obletela médiá po celom svete. Je až desivé, že sa dieťaťu zdal život tak náročný, že sa ho rozhodol ukončiť. Detaily smrti však zarazili rodičov, ktorí netušili o jeho utrpení.

K zarážajúcej udalosti došlo v americkom štáte Utah pred pár dňami, v dôsledku ktorej zomrel iba 12-ročný chlapec Drayke Hardman. V osudný deň sa spýtal rodičov, či by nemohol zostať doma namiesto basketbalového tréningu, keďže tvrdil, že sa necíti dobre. V skutočnosti mal však hrozný plán. O pár hodín neskôr našli bezvládne telo chlapca jeho dve sestry, ktoré privolali rodičov.

Drayke bol okamžite prevezený do nemocnice, no 10. februára naposledy vydýchol. Američan bol vzorným študentom a nadaným športovcom, pričom sa zamiloval práve do basketbalu. Podľa matky chodieval domov s malými ranami na rukách či s monoklom. Tvrdil, že sa zranil na tréningu. Pravda však bola omnoho krutejšia, keďže chlapec bol dlhodobo šikanovaný spolužiakmi.

Zdrvená rodina sa pár dní po smrti Draykea rozhodla zverejniť fotografie z nemocnice, ktoré majú byť varovaním pre ostatných rodičov. ,,Toto je výsledok šikany, môj pekný chlapček zvádzal bitku, ktorú som ako matka prehrala,“ napísala zničená matka Samie, ktorá si neustále prehráva posledné rozhovory so synčekom. ,,Je to skutočné, je to tiché a ako rodič nemôžete urobiť nič, aby ste túto hlbokú ranu odstránili. Neexistujú žiadne signály, iba zraňujúce slová iných, ktoré nám nakoniec ukradli nášho Draykea z tohto krutého miesta,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: the-sun.com  |  Foto: Twitter, FB/Lorna Rojas

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...