Mladá žena pravidelne upriamovala pozornosť na dámy s veľkými perami, ktoré im len ticho závidela. Nakoniec nabrala odvahu a rozhodla sa nechať si upraviť to, čo jej príroda nadelila. Jednoduchý skrášľovací zákrok však dopadol katastrofálne a stal sa varovaním aj pre iné slečny, ktoré nie sú spokojné so svojimi úzkymi perami.

Lauren veľmi túžila po väčších perách, no dlho nad touto zmenou váhala. Nechcela sa stať súčasťou ,,kačičkových“ dám, ktoré to s kyselinou poriadne prehnali. Kamarátky, ktoré však napichanie pier absolvovali, ju upokojili a dodali jej odvahu. 18-ročná žena tak navštívila kozmetičku, ktorá jej za necelých 200 eur vytvorila dokonalé pery.

Radosť z nového vzhľadu však netrvala dlho, nakoľko jej začali opúchať. Keďže ide o vpichy do citlivého miesta, opuch je úplne normálny. Angličanke sa však pery neustále zväčšovali a bolesť bola čoraz silnejšia. Nakoniec skončila na pohotovosti, kde ju museli okamžite operovať.

Pery sa jej totiž zapálili a dokonca hrozilo, že o ne príde! Týždeň strávila v nemocnici a dodnes si necíti časť spodnej pery. Svoju skúsenosť aj s desivými fotkami zavesila na sociálnu sieť, pričom chce varovať ďalšie ženy, aby radšej neriskovali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<