Celým Slovenskom len pred pár hodinami otriasla tragédia, pri ktorej prišiel o život len 35-ročný Tomáš z Dubnice nad Váhom. Zomrieť mal rukou svojej manželky v jednom z miestnych bytov, pričom tej momentálne hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov.

Z piatka na sobotu v nočných hodinách došlo v jednom z bytov v Dubnici nad Váhom k fatálnej tragédii. Ako uviedla polícia Slovenskej republiky, 33-ročná žena mala bodnúť nožom svojho 35-ročného manžela, pričom v nehnuteľnosti sa mal nachádzať ešte jeden muž.

“Najskôr malo dôjsť k fyzickej a slovnej potýčke medzi manželmi. Neskôr sa medzi sebou mali biť obaja muži. Žena sa mala pokúšať bitke medzi mužmi zabrániť, čo sa jej však nemalo podariť. Všetci traja mali byť v tom čase pod vplyvom alkoholu,” uvádza štátny orgán s tým, že obvinená následne mala prejsť do kuchyne, vziať nôž a bodnúť svojho manžela do hrudníka.

Ten napriek rýchlemu zásahu RZP na mieste zomrel, kým jeho partnerka bola obvinená z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Na sociálnych sieťach sa začali takmer okamžite kopiť komentáre, ktoré hovoria, že Lucia, manželka obete, bola svojim partnerom týraná a šikanovaná. Na druhej strane sa však zosnulého zastávajú desiatky známych, ktorí tvrdia, že Tomáš mal byť výborným priateľom a kolegom. Aký bol napokon motív činu sa verejnosť zrejme dozvie až neskôr.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj | Foto: FB/T.J., T.Š.J.