Francúzsky majster sveta z roku 2018 a stredopoliar, ktorý bol v minulosti dokonca cca rok najdrahším futbalistom planéty, si zrejme na profesionálnej úrovni už nezahrá. Jednému z najväčších talentov 21. storočia si totižto nedávno vypočul prísny trest za doping.

Čoskoro 31-ročný Paul Pogba má pozastavenú činnosť na štyri roky a ťažko predpokladať, že v 35 rokoch mu dá nejaký klub následne šancu reštartovať kariéru.

Avšak teraz dostal zvláštnu ponuku z Ruska.

Talianske médiá priniesli informáciu, že Paul Pogba dostal ponuku z Ruska, aby si zahral vo futbalovej lige slávnych osobností, ktorú tvoria známi herci, športovci či speváci. Do svojich radov ho má chcieť získať tím Broke Boys, ktorý hrá v Media Football League.

Športový riaditeľ Arťom Čatjaturan uviedol, že už kontaktoval Pogbovu manažérsku Rafaelu Piment. Plat francúzskeho futbalistu s viac ako 61 miliónmi sledovateľov na Instagrame, ktorý v Manchester United zarábal okolo 300 tisíc libier týždenne, by mal byť ale smiešny – 1500 eur mesačne, plus nezverejnené bonusy.

Je tak otázne, ako na to zareaguje 91-násobný reprezentant krajiny galského kohúta, ktorý mal rozhodne väčší potenciál. Posledné mesiace v Manchestri i celá predošlá sezóna v Juventuse ale boli skôr nočnou morou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paul Labile Pogba (@paulpogba)

Zdroj: Goal.com | Foto: IG/paulpogba