Prípad, ktorý nedávno otriasol celým Slovenskom má svoje pokračovanie. Mikuláš Černák obvinil exriaditeľa Markízy Pavla Ruska, že v roku 1997 si u neho za 20 miliónov korún objednal vraždu spoločníčky v televízii Sylvie Volzovej. Dnes sa obaja aktéri stretli zoči-voči.

Na policajné prezídium sa v utorok dostavil odsúdený boss slovenského podsvetia Mikuláš Černák a bývalý šéf Markízy Pavol Rusko. Prvý prišiel v doprovode policajnej eskorty a druhý s elektronickým náramkom na nohe, ktorý nepretržite monitoruje jeho pohyb. Polícia si ich predvolala, aby sa vzájomne konfrontovali v jednej miestnosti v prípade objednávky vraždy zo strany Pavla Ruska. Ten Černákove obvinenia odmieta.

Černákovu verziu potvrdil aj jeho exkomplic Miloš Kaštan. Verziu Pavla Ruska na druhej strane potvrdzuje štvrtý obvinený Róbert “Kýbel” Lališ.

“Som pripravený na konfrontáciu. Chcel by som sa opýtať pána niekoľkonásobného vraha, prečo tak odporne klame a kto ho na to naviedol,” povedal Pavol Rusko pred vstupom na pojednávanie pre cas.sk. Uvidíme, aké vyústenie bude mať tento spor.

Prečítajte si tiež: Po 17 rokoch skončil na Slovensku známy supermarket: TU už nenakúpite!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Twitter, Facebook