Kontroverzná modelka Silvia Kucherenko, známa svojou prácou predovšetkým v zahraničí, má veľkú novinku. Potom, čo radikálne zmenila svoj image a vyhlásila návrat k prirodzenosti, sa rozhodla dokončiť si vysokú školu, pričom zápis má už úspešne za sebou!

Silvia Kucherenko sa na Slovensku neslávne preslávila výraznými estetickými úpravami, ktoré rozdeľovali jej fanúšikov na dva tábory. Kým jedni považovali jej výrazné pery a nápadne predĺžené platinové vlasy za príťažlivé, iní jej opakovane radili, aby stavila skôr na prirodzenosť. Ako Silvia napokon sama priznala, po rokoch sa rozhodla počúvnuť okolie a dnes vyzerá pôvabnejšie než kedykoľvek predtým.

Okrem novej vizáže však mamička 10-ročného Alexandra zatúžila aj po vzdelaní, pričom sa rozhodla dokončiť si vysokú školu. Na sociálnej sieti zverejnila snímku v bielom saku, v ktorom sa vybrala na zápis. “Vzdelanie vám nikto nezoberie. Študujte… a hlavne študujte to, čomu sa reálne chcete venovať, nie pre titul. A stále vás na mojom profile budem nabádať, aby ste študovali, vzdelávali sa, mali slušný prejav a distingvované správanie,” odkázala svojim fanúšikom Silvia. Ako tiež prezradila, mieni si dokončiť vzdelanie v odbore mediálna komunikácia, ktoré pred rokmi prerušila kvôli pracovným ponukám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/official_silviakucherenko