Svet športu zasiahla v uplynulúch hodinách šokujúca správa, keď sa prevalila informácia, že jeden z najkrajších amerických fitness párov si povedal definitívne zbohom. K rozvodu dvojice pritom dôjde po 10 rokoch naoko harmonického manželstva.

Chris Powell (42) a jeho manželka Heidi (38) sú na Slovensku známi predovšetkým vďaka relácii Extrémne premeny, kde práve vďaka ich konceptu schudli účastníci šou stovky kilogramov. Vždy harmonicky pôsobiaci pár navštívil opakovane našu krajinu, pričom divákov si získal nielen prirodzenou charizmou, ale aj jedinečným prístupom k obéznym účastníkom markizáckej relácie.

Ako sa však zdá, všetko má svoj koniec a inak tomu nie je ani v partnerstve sympatickej dvojice. Na sociálnej sieti totiž manželia zverejnili totožný status, v ktorom oznamujú svoj nečakaný rozchod. “Dnes máme pre vás ťažké správy a dúfame, že sa nám dostane súcitu a lásky, ktoré práve teraz potrebujeme. Po dlhom premýšľaní a modlitbách sme sa ja a Heidi rozhodli pre oddelené životy. Aj keď to je pre vás šok, vedzte, že toto rozhodnutie sme prijali po niekoľkých mesiacoch s cieľom vytvoriť čo najlepšie fungovanie v našej modernej rodine. Teraz sme na skvelom mieste,” napísal Chris s Heidi.

Aj keď od ukončenia jednej kapitoly pociťujeme obrovšké množstvo smútku, nasledujúcu kapitolu nášho mierne odlišného vzťahu začíname v mieri a s láskou. VŽDY budeme rodina so štyrmi úžasnými a krásnymi deťmi (a dvomi oteckami). Nech sa to zdá akokoľvek bláznivé, neurobili by sme to inak. Každý z nás siedmych dostáva nekonečné množstvo lásky a vzájomnej podpory, ako aj od mnohých úžasných ľudí v našich životoch. “Sľubujeme vám, že vzťah medzi nami budeme naďalej posilňovať a časom si uvedomíte, že to, čo máme, je viac než len manželstvo. Je to skutočné a krásne životné partnerstvo, za ktoré sme neuveriteľne vďační. V tejto súvislosti by sme vás chceli požiadať len o to, aby ste boli láskaví a rešpektovali aj naše deti tým, že nám poskytnete súkromie,” pokračuje tréner, pričom dodáva, že zmeniť svet bok po boku sa budú pokúšať aj naďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/realchrispowell, realheidipowell