Televízna šou Let’s Dance v ôsmom ročníku prekvapila fantastickým výberom súťažiacich, z ktorých majú mnohí tanec doslova v krvi. Vystúpenia celebritných účastníkov totiž neraz vyrážajú dych nielen divákom, ale aj samotnej porote.

V nedeľu večer sa Incheba ponorila do lásky, pričom súťažiaci tancovali svojim najbližším, prípadne idolom. Kým Boris Valábik venoval svoj tanec rozkošnej dcérke, Gabika Marcinková vyjadrila vďaku a obdiv hercovi a pedagógovi Martinovi Hubovi. Janka Kovalčíková predviedla prekrásny waltz pre všetky ženy, kým Helena Krajčiová dojala divákov emotívnou dokrútkou so sestrou.

Od poroty padali tento raz vysoké hodnotenia a viaceré z tanečných párov si za svoj výkon vyslúžili aj najvyššie čísla. Absolútnym šokom pre fanúšikov sa však stalo vyhodnotenie, keď v zóne ohrozenia ostali posledné dva páry. Gabika Marcinková aj Helena Krajčiová patria totiž k najväčším favoritom šou, pričom hlasujúci poslali domov práve ohnivú a energickú ryšavku. Helena síce neskrývala smútok a dojatie, no napokon sa s gráciou i humorom poďakovala za príležitosť užiť si jeden zo svojich veľkých snov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Foto: IG/letsdance.markiza, tvmarkizaofficial