Najúspešnejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová sa spolu s manželom Viktorom, spravodajcom a motivátorom k ekologickému spôsobu života, jednoznačne zhodujú v mnohých otázkach. O dvojici je známe, že spolu žijú v harmónií a pochopení, pričom od bytia neočakávajú hlbší zmysel než žiť a šťastie si vytvárať najmä v sebe a nehľadať ho v tom druhom.

Otázka povinne nepovinného pretestovania obyvateľstva Slovenskej republiky, samozrejme, zasiahla aj celebritnú dvojicu Adelu a Viktora Vinczeovcov. Ako sa však zdá, ani táto téma vody ich domácnosti nerozbúrila a ako v mnohom inom, tak aj tentokrát sa zhodli celkom jasne.

“Lockdown v totálnej izolácii. Žiadni kolegovia, kamoši, susedia. Žiadne pokušenie vybehnúť k rodičom do vedľajšej ulice alebo na pivko k bratovi do vedľajšieho vchodu. Iba dvaja Vinczeovci, ktorí sa na záver, samozrejme, zúčastnia celoplošného testovania. Poctivo dodržiavajú všetky pravidlá, vrátane, ako vidíte, adekvátnych rozostupov,” informoval Viktor na sociálnej sieti, kde ako dôkaz pripojil aj zodpovedajúcu fotografiu.

Viktor okrem spravodajstva v televízií Markíza pravidelne zásobuje aj sociálnu sieť Instagram štúdiami rôznych ekologických tématík, ako sú recyklovanie, spracovanie odpadu, kompostovanie či prezentácia oblečenia zo second-handu. Naposledy sa venoval otázkam plodnosti a rokmi sa postupne zhoršujúcou kvalitou spermií u mužov, ktorá trápi i jeho samotného.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze