Dočkali sa! Známi manželia a moderátori Adela a Viktor Vinczeovci sú po viac ako roku rodičmi aj na papieri. Súd dvojici synčeka konečne pridelil, a tak je už verejnosti známe aj jeho meno.

Obľúbení moderátori sa netajili tým, že napriek tomu, že vychovávajú chlapčeka, oficiálne im stále nepatrí. Proces adopcie je zdĺhavý, no u celebritného páru je konečne na konci. Adela a Viktor Vinczeovci sú rodičmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

,,Funguje to tak, že celý proces prebieha prostredníctvom niekoľkých súdnych pojednávaní. V momente, keď sa posledné rozhodnutie stane právoplatným, tak človek je oficiálne zapísaný do rodného listu dieťaťa ako rodič. Právne už nevieme byť viac rodičmi, sme na úrovni tých biologických. Takže, dozvedeli sme sa na to súde, keď to sudkyňa vyhlásila ako rozsudok v mene Slovenskej republiky, že sa stávame osvojencami dieťaťa. Potom sme čakali už len na papierové potvrdenie,” prezradil Viktor v rozhovore pre tvnoviny.sk.

Rodičia si na začiatku adopcie dali na dieťatko len dve kritériá, a to vek do troch rokov a zdravotný stav. Po troch rokoch čakania tak prišlo do ich rodinky malinké chlapčiatko s krásnym menom Maximilián.

Adela Vinczeová ukázala synčeka: Páni, ten je už ale veľký!

Zdroj: Noviny.sk | Foto: Instagram/viktorvincze