Hoci sa moderátorka Adela Banášová (35) netají tým, že nie je zástankyňou plastických operácií, prednedávnom si niečo predsa len dala upraviť aj ona.

[sociallocker] Nebol to však nos, ako si mnohí mysleli. Ako sama priznala, dôvodom jej návštevy plastickej chirurgie bola malá chybička krásy, ktorá ju trápila už dlhší čas – drobný výrastok na pravej strane tváre. „Rozhodla som sa aj kvôli zdravotnému hľadisku, keďže takéto výrastky na tele nemajú byť, a na druhej strane som sa pre to rozhodla aj z ohľadu na estetickosť,“ prezradila pre týždenník Šarm. Takýto druh zákroku nie je nič príjemné, čo potvrdila aj sama moderátorka, no našťastie po ňom nezostali žiadne stopy. „Pani doktorka Novotná mi to odstránila metódou vypaľovania, preto nemám žiadnu jazvu.“ Zo zásahu plastickej chirurgičky sa liečila asi týždeň.

Na otázku, či v blízkej budúcnosti neuvažuje aj nad korekciou nosa, len vtipne poznamenala: „Nedám si ho urobiť, lebo mi je s ním dobre a všeličo ním v živote včas vycítim…“ V minulosti už Adela nad podobnou operáciou uvažovala, no obávala sa celkovej zmeny výrazu tváre a tak toto rozhodnutie odložila na neurčito.

Zdroj: pluska.sk  Foto: wikipedia.org [/sociallocker]