Najúspešnejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová (41) sa na pracovné príležitosti rozhodne sťažovať nemôže, pričom v poslednom období vyvíja aj aktivitu na sociálnych sieťach. Sympatická blondínka sa tesne na prelome rokov prihovorila fanúšikom aj jedinečným príspevkom zo stretnutia so svojou menovkyňou.

Adela Vinczeová je ľudská, sčítaná a vtipná osobnosť domácej scény, ktorá si po dlhom odolávaní predsa len vytvorila účet na sociálnej sieti Instagram. Práve tu sa snaží s pokorou a nadhľadom prihovárať svojim fanúšikom, ktorých dobre mienenými textami neraz aj usmerňuje či vzdeláva. Moderátorka nedávno zverejnila jedinečný záber so svojou o 50 rokov staršou menovkyňou, pričom ju popísala ako veselú a bystrú dámu, ktorá nechce byť na obtiaž.

“Tak ja len že – ak máte okolo seba niekoho, kto je “na obtiaž”, odkážte im, prosím Výkonných máme okolo seba dosť. Vy nás učíte tomu podstatnému – obyčajnému bytiu. Neponáhľať sa, pozerať z okna, robiť veci pomaly, prijímať stárnutie tela aj mysle, nenaháňať sa za výkonom. Dávate nám možnosť byť empatickí, citliví voči krehkosti iných, dávate nám príklad v akceptovaní pomoci. Lebo keď dožijeme, budeme ju potrebovať všetci. Ponúkate nám lekciu nelipnutia na iných, keďže tých je vo vašom živote stále menej. Smerujete našu pozornosť k častej samote,v ktorej sme v ozajstnom kontakte so sebou. Toto sú osožnejšie lekcie, než predplatená online prednáška o desiatich krokoch k úspechu. Toto je váš nenahraditeľný “produkt” pre našu spoločnosť,” odkázala s poďakovaním Adela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/trochu_inak_s_adelou